برگزاری مراسم تحویل سال نو در هفت تپه
عباس جانی‌پوردر جلسه پیگیری معرفی یادمان هفت‌تپه در سالن کنفرانس اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اظهار کرد: در ایام دهه فجر مأموریت جبهه مقاومت اسلامی بنا به شرایطی که در انقلاب اسلامی همه آحاد مردم باید وارد میدان می‌شدند و نگاه بنیانگذار جمهوری و دغدغه رهبری بود، بر این اساس استان‌هایی ستاد مردمی جبهه مقاومت اسلامی را تدارک دیدند که در هر جایی که لازم است وارد عمل می‌شوند.

وی افزود: با مشارکت مردم خوب و متدین و از سوی جبهه مردمی مقاومت اسلامی شرایط خوبی در سوریه و عراق اتفاق افتاد و آن پیروزی اسلام و نابودی داعش و عوامل آن بود.

دبیر جبهه مردمی مقاومت اسلامی گفت: این ستاد مردمی است و بدون وابستگی به هیچ دستگاه دولتی با کمک سپاه پاسداران و نماینده ولی فقیه در استان راه‌اندازی شده است و در هر شهرستان فعال است که 6 نفر به‌عنوان ارکان اصلی در ستاد فعال و مأموریت‌هایی را برای آنها تعریف کردیم.

این مسؤول با اشاره به اینکه مسئله هفت‌تپه بسیار مهم است، تصریح کرد: هفت‌تپه تنها پادگانی بود که شناسنامه لشکر ویژه سپاه کربلا است، 86 شهید که 34 شهید آن از استان مازندران بودند تقدیم انقلاب شدند، لذا برای تکمیل این یادمان تلاش کردیم تا با همکاری داوطلبانه مردم تجمیع سند هفت‌تپه خوزستان را مطابق با سندهای جمهوری اسلامی داشته باشیم و بحث یادمان را نیز کلنگ‌زنی کنیم تا قدمگاه شهدا برای ادامه راه آنها استقرار داشته باشد.

جانی‌پور با اعلام اینکه مقرر شد در سال‌جاری به تقویت همه‎جانبه هفت‌تپه پرداخته شود، افزود: لحظه سال تحویل 1397 قرار است در منطقه هفت‌تپه خوزستان با برنامه‌های جامع با استقرار نیروها و جمعیت زیاد حضور داشته باشیم، شهدای شاخصی در هفت‌تپه داریم که نام و یاد آنها را زنده نگه می‌داریم، مکان هر شهید با یک پرچم مشخص می‌شود، محل استقرار گردان‌ها و شهادت رزمندگان نیز مشخص می‌شود.

وی بیان کرد: بحث مرمت و بازسازی هفت‌تپه به کمک برخی از دستگاه‌های دولتی را نیز داریم، محل یادمان سردار شهید جعفر شیرسوار به‌عنوان شهید شاخص نیز در دستور کار است.

مسؤول ستاد احیای یادمان هفت‌تپه در پایان نقش  اصحاب و بسیج رسانه را در پیشبرد اهداف جبهه مقاومت بسیار مؤثر دانست و گفت: با توجه به شرایط امروز و توانمندی اصحاب رسانه بیایند میدان‌داری کنند، حضور لشکر مردمی بانوان حضرت زینب(س) بسیار حمایت‌گر بوده است لذا می‌توان گفت زیرساخت‌های امنیتی کشور را خود مردم و به‌ویژه اصحاب رسانه تعیین می‌کنند.