تکریم ارباب رجوع فقط در تابلو اعلانات دیده می‌شود
آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مرکز مازندران ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با بیان اینکه دشمنان هشت سال جنگ را بر ملت ایران تحمیل کردند،گفت: بعد 39 سال هنوز پیکرهای شهدا را تفحص می‌کنند و وارد کشور می‌شود.

وی بیان داد: آنچه را که می‌توانستند برای نابودی انقلاب انجام دادند اما ایران اسلامی 39 سال سرپا ایستاد و در این فراز و نشیب ماندگار شد و از این به بعد هم انقلاب ادامه‌دار و پایدار خواهد بود.

امام جمعه ساری بیان کرد: با وجودی تبلیغ مسموم در فضای مجازی اما در استان برنامه‌های دهه فاطمی را برگزار می‌کنیم و حضور پرشور مردم در این مراسم‌ها جای تقدیر دارد.

این مسؤول با اشاره به اینکه توصیف درباره انقلاب را رها کنیم چرا که بهترین تعریف و بهترین تشکر را از مردم؛ امام راحل داشتند، گفت: باید کارنامه 40 ساله انقلاب اسلامی را بازگو کنیم؛ کارنامه عمرانی، سازندگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی را که در چه مرحله‌ای بودیم و اکنون به کجا رسیدیم را با مردم در میان بگذاریم.

طبرسی ادامه داد: درست است مردم از مسائل اقتصادی و بیکاری عصبانی هستند اما انقلاب را رها نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه مسؤولان به مردم کمک کنند نه اینکه به هم بپرند، گفت:  ادارات مردم را بیچاره کردند و برا یک امضا مردم را چندین ماه در ادارات سردرگم می‌کنند اینکه تنها در تابلو اعلانات نوشته شود تکریم ارباب رجوع کافی نیست، بلکه باید برای مردم و تکریم آنان جدی‌تر عمل شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: دشمن دنبال تحریم است و تلاش دارد دوباره ایران بر روی میزه مذاکره بنشیند اما کور خواندند، مسؤولان ما دیگر حاضر به مذاکره نمی‌شوند.

این مسؤول در ادامه با گرامیداشت ایام فاطمیه با بیان اینکه مازندران بیشترین سادات دارد‌،گفت: از جمعیت بیش از 3 میلیون نفری مازندران ۶۰۰ هزار نفر سادات هستند و مازندران رتبه نخست را از نظر تعداد سادات در کشور دارد.

طبرسی با اشاره به مهم بودن سوره کوثر اظهار کرد: این سوره نشان دهنده دو فرهنگ کوثری و ابتری است که در تمام زمان‌ها وجود دارد.

وی گفت: یکی از اصولی که همه ائمه پایبند بودند خداترسی و تقوا است و باید تقوا و خدا باوری را در زندگی داشته باشیم.