هواداران نساجی و خونه به خونه با گُل و شیرینی به استقبال هم می‌روند
شهرآورد حساس مازندران میان دو تیم لیگ یکی نساجی مازندران و خونه به خونه بابل از هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ آزادگان، یک‌شنبه هشت بهمن‌ماه ساعت 14 در ورزشگاه هفتم تیر بابل برگزار می‌شود.

تاکنون این دو تیم پنج بار به مصاف هم رفته‌اند که سه بار نساجی موفق به شکست خونه به خونه و 2 بار هم خونه به خونه موفق به شکست نساجی شده و نتیجه‌ مساوی هنوز در این شهرآورد رقم نخورده است.

در پی علاقه و عشق بیش از اندازه هواداران این دو تیم به تیم‌های محبوب خود و کُری‌خوانی‌های فوتبالی، گاهاً این رفتارها از حد و مرز خود عبور کرده و عده‌ای نابخرد که همواره در همه ورزشگاه‌ها وجود دارند، دست به فحاشی و درگیری‌های زننده زده‌اند که چنین رفتارهایی دون شأن فرهنگ فوتبالی مازندران است.

بیشتر مردم بابل و قائم‌شهر که در فاصله‌ای کمتر از 15 کیلومتری از همدیگر زندگی می‌کنند، با هم دوست بوده و بسیاری از آنها با هم نسبت فامیلی دارند و هیچ‌گونه اختلافی میان این دو شهر از ادوار گذشته تاکنون وجود نداشته است لذا هواداران فوتبال‌فهم مازندران نباید خود را بازیچه دست عده‌ای خرابکار قرار دهند و با آنها هم‌نوا شوند؛ بی‌شک دود این اختلافات فقط و فقط به چشم فرهنگ غنی و فوتبال مازندران خواهد رفت.

به همین منظور کانون هواداران نساجی مازندران با مدیریت رضا نادری و همچنین کانون هواداران خونه به خونه بابل با مدیریت پیروز جغتاپور، روز گذشته طی نشستی با هم، تمامی برنامه‌ریزی‌های‌شان را برای نمایش یک رویداد پرنشاط و بی‌حاشیه انجام دادند و قرار شد تا روز بازی نمایندگانی از هواداران دو تیم با گل و شیرینی به استقبال همدیگر بروند.

در این میان مالک باشگاه خونه به خونه، مدیران باشگاه نساجی، مسؤولان شهری بابل، مسؤولان انتظامی و امنیتی استان تمام تدابیر لازم را برای هرچه بهتر برگزار شدن این بازی اندیشیده‎اند تا کوچکترین تنشی در این رویداد حساس ایجاد نشود.