شور و حال هواداران نساجی را دوست دارم/ فلسفه فوتبال جذب جوانان است
 دیدار دو تیم فوتبال نساجی مازندران و آلومینیوم اراک یک مهمان ویژه داشت.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال امروز در ورزشگاه شهیدوطنی قائم‌شهر حاضر شد تا از نزدیک شاهد برگزاری مسابقه فوتبال بین دو تیم نساجی و آلومینیوم باشد.

 مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مالک و مدیرعامل باشگاه نساجی از دوستان صمیمی من هستند و امروز از من دعوت کردند تا به شهیدوطنی بی‌آیم و بازی را از نزدیک ببینم، اظهار کرد: خیلی دوست داشتم در این ورزشگاه حضور پیدا کنم چرا که جو هواداران و شور و حال آنان  آن را دوست دارم و از آن لذت می‌برم.

علی فتح‌الله‌زاده افزود: کمتر تیمی در لیگ یک وجود دارد که این همه هوادار پرشور و متعصب داشته باشد و حق قائم‌شهری‌ها این است که یک تیم در لیگ‌ برتر داشته باشند و امیدوارم امسال این اتفاق بیفتد.

وی تصریح کرد: لیگ‌ برتر ما به حضور تیم نساجی نیاز دارد و فلسفه فوتبال این است که جوانان را به خود جذب کند و در قائم‌شهر این ظرفیت وجود دارد.

 مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در پایان با بیان اینکه همه چیز برای لیگ برتری شدن نساجی مهیا است، گفت: در خیلی از جاها که امکانات کمتری وجود دارد تیم لیگ برتری داریم ولی از مازندران تیمی نداریم و امیدوارم سال آینده برای دیدارهای نساجی در لیگ‌برتر به قائم‌شهر بی‌آیم.