جلوی زد و بندها و انحرافات داخلی گرفته شود
علی‌محمد شاعری در مراسم چهلمین روز شهادت سردار علی ییلاقی فرمانده بهشهری اسبق لشکر 25 کربلا، با بیان اینکه انقلاب اسلامی رمز و راز فراوان دارد، اظهار کرد: امام راحل(ره) با هدف مقابله با بی‌عدالتی و ظلم که رهبری‌اش به‌دست آمریکا و همه زیاده‌خواهان تاریخ است به پا خواستند و از روزی که این پیام به جهانیان صادر شد دشمنی بر عیلع ما آغاز شد و تحریم‌مان کردند.

وی با بیان اینکه آنچه که توانست انقلاب ما را تاکنون در مقابل تهاجمات مستحکم کند، خون شهیدان است، افزود: شهید سردار علی‌اکبر ییلاقی آخرین نخواهد بود و نخستین هم نبود اما تا زمانی که ظلم است و استکبار می‌تازد انقلاب، امام و شهدا زنده هستند.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: افرادی که جان‌شان را برای حفظ این نظام تقدیم می‌کنند از تحریم‌ها و فشار اقتصادی نمی‌هراسند اگرچه ممکن است مطالبه‌گر باشند اما حفظ انقلاب را از واجبات می‌دانند.

این مسؤول با بیان اینکه شهید ییلاقی شمع پرفروغ ملت ایران است، گفت: هر جایی که ظلم، بی‌عدالتی و فتنه است شهدا صف مقدم هستند.

شاعری افزود: بهشهر، شهر ولایت‌مدار، شهیدپرور و قهرمان است و تقدیم سیدالشهدایی چون شهید هاشمی‌نژاد و سردار ییلاقی تصادفی نیست، یقین بدانید اگر امروز تهدیدی ایران اسلامی را تهدید کند و بخواهند ما را بترسانند ملت ایران همچون شهید ییلاقی پیشگام هستند.

وی اظهار کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی باید بدانند که ما مسیر کشور را با برنامه‌ریزی علمی، کار جهادی و مشارکت مردم و همچنین با بکارگیری نیروهای کارآمد به گونه‌ای خواهیم ساخت که دشمن را که قصد مایوس کردن ملت ما را دارد از موضع خودش عقب می‌رانیم.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه اگر جلوی زد و بندها و انحرافات داخلی گرفته شود مزدوران منافق و سلطنت‌طلبان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند، گفت: مطالبه مردم شفا‌سازی اداره کشور و مقابله با بی‌عدالتی، زد و بندها و همچنین رفتارهایی است که با رفتار شهدا، امام و سیستم و روش ولایت‌مداری انطباق ندارد.