غلامعلی‌تبار: امید صعود نساجی با سرمربی جدید بیشتر می‌شود
مسابقات فوتبال لیگ دسته یک کشور به پایان رسید و تا چند روز دیگر این رقابت‌ها در فصل دوم دنبال می‌شود و تیم‌ها گاهی با چهره و بازیکنان جدید وارد میدان مسابقه خواهند شد.

نساجی مازندران یکی از تیم‌های حاضر در لیگ یک است که در نیم‌فصل نخست خوب عمل کرد و توانست در رده چهارم جدول جاخوش کند.

مهدی پاشازاده، سرمربی جوان و با انگیزه نساجی در نیم‌فصل نخست بود که توانست با این تیم نتایج خوبی به‌دست آورد و باوجود این نتایج بنا به صلاحدید مدیرعامل و مالکان باشگاه برکنار شد و داوود مهابادی جای وی را گرفت.

کاپیتان تیم نساجی مازندران در گفت‌و‌گو با فارس با بیان اینکه تعطیلات بعد از برگزاری نیم‌فصل فوتبال فرصتی خوبی  برای استراحت تیم و انجام تمرینات مستمر بود، اظهار کرد: در این مدت  توانستیم براساس اهداف فنی جلو برویم و حالا نیز با اضافه شدن مهابادی به تیم و قرار گرفتن وی در رأس کادر فنی، این امید بیشتر می‌شود که نساجی به آرزوی هواداران خود  جامه عمل بپوشاند.

حمید غلامعلی‌تبار افزود: بازیکنان تیم نساجی کوه انگیزه هستند و مهابادی هم در این چند روز با انگیزه بالایی که به تیم اضافه کردند بچه‌ها را برای رسیدن به هدف بزرگی که در پیش دارند مصمم‌تر کرده است.

وی  تصریح کرد: هدف همه ما صعود به لیگ برتر است و همه یکدل و مصمم هستیم که دل این هوادار را شاد کنیم چراکه به نظر من تنها خواسته ورزشی مردم قائم‌شهر همین است و ما باید فکر و ذکرمان را برای تحقق آن بگذاریم.

کاپیتان تیم نساجی مازندران با بیان اینکه با حضور یک مربی کاربلد که در برق شیراز هم توانمندی خود را نشان داد تیمی متحول شده را خواهیم دید، اظهار کرد: از زحمات پاشازاده هم تشکر می‌کنیم چراکه فوتبال محل رفت و آمد است و همه ما روزی می‌رویم و آنچه که همیشه می‌ماند نساجی است.

غلامعلی‌تبار ادامه داد: از کار خود در نیمه نخست رضایت دارم و حتی در روزهایی که مصدوم بودم  هم کم نگذاشتم و وجدانم راحت است و از حالا به بعد هم سرم را برای موفقیت تیم جلوی توپ می‌گذارم.

وی به هواداران تیم فوتبال نساجی اشاره کرد و گفت: آنها بهترین هواداران دنیا هستند و من حتی اگر یک روز در این تیم نباشم و جای دیگری بازی کنم بازهم این حرف را خواهم زد و از این هواداران خواهش کنم که در نیم‌فصل دوم هم کمک‌رسان تیم باشند و ما را حمایت کنند چون حساب ویژه‌ای روی آنها باز کردیم.