امام‌خمینی(ره) شخصیت بی‌بدیلی بود که بعد از معصومین(ع) خداوند به ما عنایت فرمود/ آیت‌الله خامنه‌ای شبیه‌ترین به امام(ره) است
 حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلی‌زاده طی گفت‌وگویی ضمن تسلیت سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی‌ ایران اظهار کرد: حضرت امام‌ خمینی(ره) شخصیت بی‌بدیل و جامع‌ترین فقیهی بود که بعد از معصومین(ع) خداوند به ما عنایت فرمود و با عقل و هوش سرشار و مدیریت قاطع و با کمک مردم توانست تا حکومت اسلامی که خواسته همه ائمه(ع) و فقهای بزرگ بود را برقرار کند.

وی افزود: ایشان باور و اعتقاد مردم را تقویت کرد و توانست به لطف خداوند عزت و سربلندی را به مردم ایران بازگرداند.

امام‌ جمعه جویبار به انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به رهبری اشاره و خاطرنشان‌ کرد: بعد از رحلت امام(ره) جامع‌ترین شخصیت زمان از همه نظر هیچ کس جز فرزند مکتب ایشان حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب نبود، ایشان در تمامی زمینه‌ها شبیه‌ترین به امام(ره) هستند.

نادعلی‌زاده اشاره‌کرد: مقام معظم رهبری در تقوا، علم و فقه، شجاعت، هوش و زکاوت و در مدیریت جامع‌ترین فرد برای رهبری حکومت اسلامی است.

وی در پایان گفت: ایشان بعد از امام(ره) با هوش بالا و مدیریت توانمند خود توانست کشتی اسلام را نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا در طوفان‌های سهمگین دشمنان به حرکت درآورد و همه نیز می‌دانند که رمز موفقیت مردم و حکومت اسلامی، اتحاد و اطاعت از ولایت فقیه است.